Advokátní kancelář Bělina & Partners

Projekt | Advokátní kancelář Bělina & Partners, Praha
Investor | Advokátní kancelář Bělina & Partners
Realizace | 2013, 2017
Autoři | Ing. arch. Adam Fröhlich, Ing. Filip Rozsíval, Ing. arch. Tereza Hortová

Jedná se již o druhou etapu rekonstrukce nadzemních podlaží objektu, kde sídlí advokátní kancelář Bělina & Partners.
Podkroví a 3.NP byly rekonstruovány již v roce 2013. Do roku 2017 se společnost rozrostla natolik, že byla žádoucí rekonstrukce i 2.NP. Do všech prostor jsou situovány kanceláře zaměstnanců, ve 3.NP se pak nachází recepce a hlavní zasedací místnost.

Ze strany investora byl kladen důraz na vyšší standard provedení a obě etapy byly limitovány velice krátkým časovým obdobím, kdy mohla daná rekonstrukce proběhnout.
Všechna zmíněná podlaží jsou laděna do stejných barevných odstínů a jsou navrženy stejné typy mobiliáře. Chodby a prostor recepce jsou laděny do bílo šedých odstínů, jež jsou doplněny akcenty béžové barvy. Béžová barva je volena dle loga investora. Celkový vzhled těchto prostor podtrhují velkoformátové tapety s logem investora.

Kanceláře jsou navrženy v odstínech šedé, doplněné o ořechové dřevěné podlahy a pracovní desky stolů s chromovými podnožemi. Ačkoliv jsou jednotlivé kanceláře uzpůsobeny profesní pozici zaměstnanců, kteří jej užívají, mají vizuálně stejný charakter.
Do podkroví a 3.NP je situována kuchyňka s posezením pro zaměstnance. 2.NP bylo kapacitně maximálně využito na prostory kanceláří, proto je klasická kuchyňka nahrazena kuchyňskou skříní, nacházející se v prostoru chodby.